شیشه متحرک بالکنی

بالکن شیشه ای شرکت آلباتروس به حدی سبک و کاربردی طراحی و اجرا می شود که با کمترین نیروی وارد شده به آن می توان بالکن را به فضایی بسته و قابل استفاده تبدیل کرد و فضا را برای سالها به مکانی برای مهمانی های شام و لحظه هایی با ارزش مبدل ساخت . به همین دلیل است که ساخت و اجرای آنها باید مقاومت بالایی برخوردار باشد که قطع به یقین برند آلباتروس ازین قاعده مستثنی نیست.

سیستم دیوارهای متحرک بالکنی

سیستم های شیشه ای بالکن آلباتروس از دو پروفیل آلومینیومی افقی نصب شده بر روی سقف ، بالستیک یا ساختارهای کف بالکن تشکیل شده است. این پنل های ضخامت 6 ، 8 ، 10 یا 12 میلی متر به راحتی کشویی و تاشو می شوند. اولین صفحه شیشه ای توسط چفت پایین باز شده و به راحتی در موقعیت تهویه قفل می شود. صفحات شیشه ای دیگر به راحتی می لغزند و برابر می شوند. هنگامی که صفحات از بین بروند ، لولا به هم وصل می شوند و بنابراین شما را قادر می سازد تا شیشه بالکن را به طور کامل باز کنید. باز کردن تکه های شیشه ای بالکن به راحتی انجام میشود و با خیال راحت تمیز می شود.
بالکن شیشه ای آلباتروس در برابر باد و سایر تأثیرات جوی بسیار مقاوم است.
شیشه قابل جمع شدن به این معنی است که می توان قاب های شیشه های کار گذاشته شده را به طور کامل باز کرد و دوباره هم ردیف و یکپارچه به یک سمت جمع کرد. فریم های شیشه ای با دسته ای شبیه به دسته درب اتومبیل باز می شوند. پس از باز شدن یک شیشه ، شیشه های دیگر را به راحتی می کشند تا در برابر دیوار خم شوند. تمام پنجره های شیشه ای را می توان کنار گذاشت ، یا بعضی از آنها را می توان برای محافظت جزئی باز نگه داشت. سطوح داخلی و بیرونی صفحات شیشه ای بالکن کشویی و تاشو آلباتروس به راحتی با خیال راحت از داخل بالکن تمیز می شوند. هنگامی که همه صفحات شیشه ای کنار گذاشته شده اند ، می توان آنها را قفل کرد تا مانع از حرکت و جمع شدن آنها در باد شود .