شیشه متحرک گیوتینی

شیشه های کشویی یا گیوتینی یا شیشه پانوراما به صورت عمودی اجازه می دهند تا پنجره ها بر اساس یک سیستم ضد وزن منحصر به فرد باز و بسته شوند.
دیوار متحرک شیشه گیوتینی همچنین می تواند به عنوان یک سیستم عبور با پنل حرکتی استفاده شوند. این پنل میتواند به صورت اسلایدی بالا برود یا ناپدید شود.
سیستم حرکتی میتواند براساس موتور بوده و موتور و دکمه فشار را درون ساختار فرم پنجره پنهان گردد.
پنل پنجره پانوراما قابل قفل شدن میباشد .  گزینه های مختلفی برای مکانیسم های قفل از جمله برقی بودن موجود است. هواکش و هواگیری طوری است که اجازه می دهد جریان مداوم هوای تازه و بدون خطر و امنیت خاطر صورت پذیرد.
 

پنجره متحرک گیوتینی

برخلاف سیستم های شیشه ای معمولی ، سیستم های شیشه ای گیوتینی با حرکت عمودی خود تفاوت هایی ایجاد می کنند.
سیستم های شیشه متحرک گیوتینی که اغلب در تراس ها ، کافه ها ، رستوران ها و مجتمع های تجاری و اداری استفاده می شوند ، با طراحی خاص خود نمای پانورامای بی وقفه را به فضا ارائه می دهند. شیشه های گیوتینی با ساختار پویای خود منظره وسیعی را بدون محدودیت دید در اختیار شما قرار می دهد. این ویژگی بسیار مورد توجه است و سطح بالایی از راحتی نزدیک به طبیعت را ارائه می دهد و با طراحی قوی و طیف گسترده ای از رنگ ، راه حل های مناسبی را برای فضاها به ارمغان می آورد.
سیستم های شیشه متحرک گیوتینی با افزودن ارزش به منطقه با طراحی عالی و راحتی استفاده با ریموت کنترل ، استفاده ی مطمئن در چهار فصل را با مزایای آن ، در سطح بالای حرارت و عایق صدا تضمین می کنند. سیستم های شیشه متحرک گیوتینی با طراحی خاص خود که از فناوری پیشرفته ، ظاهر شیک و زیبا از پانل های شیشه ای پشتیبانی می کند ، تفاوت ایجاد می کند و کلیه انتظارات بصری و کاربردی را با مشخصات آن برآورده می کند. سیستم شیشه متحرک گیوتینی که با موتور و به صورت اتوماتیک کار می کنند علاوه بر طراحی معماری امروزی و مدرن ، فوق العاده هستند. استاندارد های بالا در تولید این شیشه ها علاوه بر اینکه یک راه حل با کیفیت برای سیستم شیشه ای گیوتینی شماست ، عملکردی مطلوب دربرابر عایق حرارتی ، افزایش خورشیدی و شفافیت ارائه می دهد. اگرچه این یک راه حل معماری شیشه ای مدرن است ، اما می توانیم یک طراحی و پیکربندی مناسب برای ساختمان شما ایجاد کنیم که در هماهنگی کامل با هم باشند. موتورها و لوازم جانبی مورد استفاده می توانند در سیستم خانه هوشمند شما یکپارچه شوند. سیستم های شیشه گیوتینی دارای کنترل از راه دور ایده آل برای استفاده در رستوران ها ، تراس ، پاسیو و باغ و فضای باز است .
 
دیدن فیلم در یوتیوب
سیستم های شیشه گیوتینی به طور کامل اتوماتیک است و پانل های شیشه ای آن به صورت عمودی باز می شوند. سیستم های شیشه ای گیوتینی مدولار جدیدترین سیستم اتوماتیک پنجره ای است که در بسیاری از مناطق و مکان ها ترجیح داده می شود. سیستم های شیشه گیوتینی با توجه به هدف استفاده در بسیاری از مدل ها و طرح ها تولید می شوند. پروفیل های ضد زنگ با طراحی ویژه ، ناقل های فولادی و آلومینیومی 100٪ ایمن هستند و بالاترین سطح امنیتی را ارائه می دهند .

مکان های استفاده از شیشه گیوتینی

پنجره ، پارتیشن اتاق ، ویترین فروشگاه ، کافه و رستوران ، بالکن فرانسوی ، شیشه های بالکن ، تراس بام و روف گاردن ، لبه های استخر ، باغ های زمستانی ، پرده پرگولا ، کلیه بسته های سازه عمودی مانند بادگیر.
 

مشخصات فنی شیشه متحرک گیوتینی

• شیشه ی پانل در قسمت پایین در سیستم پایدار است ، بنابراین در صورت بسته بودن به عنوان نرده عمل می کند.
• 3حرکت سیستم در ارتفاع مورد نظر متوقف می شود و در صورت نیاز می توان از آن استفاده کرد.
• از پروفایل های پشتیبان برای به حداقل رساندن خم شدن شیشه ها در اندازه های بزرگتر استفاده می شود.
• سیستم شیشه متحرک گیوتینی اتوماتیک است.
• سطح شیشه قابل تنظیم از محافظت مؤثر در برابر بادهای معکوس اطمینان می دهد.
• این سیستم شیشه متحرک گیوتینی با داشتن عینک عایق اختیاری سطح بالایی از عایق حرارتی را تضمین می کند.
• شیشه متحرک گیوتینی و سیستم با چسب پلی اورتان مخصوص یکپارچه شده است.
• زنجیرهای متحرک سیستم شیشه متحرک گیوتینی از استحکام بیشتری نسبت به سیستم های مورد استفاده در سایر شیشه های متحرک است که باعث دوام بیشتر آن می شود.
• شیشه عایق اختیاری است.
• وزن این سیستم شیشه متحرک گیوتینی 30-35 کیلوگرم در هر متر مربع در هر فلپ است.
• تمام پروفایل های آلومینیومی موجود در سیستم شیشه متحرک گیوتینی را می توان با رنگ گرد و غبار الکترواستاتیک رنگ کرد.

مزایای شیشه متحرک گیوتینی /h3>

_ شیشه گیوتینی عایق حرارتی است :

استفاده از گزینه ها و مشخصات عایق حرارتی بسیار مفید در این پانل های شیشه ای. تمام قسمت های سیستم های پنجره شیشه گیوتینی از مواد عایق حرارتی و ضد زنگ ساخته شده اند.

- عایق صدا و محافظت از باد

: 60٪ عایق صدا را تأمین می کند. در شرایط نامساعد و وزش باد می توانید آن را کاملا ببندید.

- منظره بدون مانع.

- عملیات خودکار :

با استفاده از سنسور های باران و....

- تهویه :

تهویه مداوم و گردش هوای مطلوب وبا این توانایی که در شرایط نامساعد جوی ، شیشه های برقی در محل مورد نظر بسته می شوند.

- نرده شیشه ای :

به ویژه در کاربردهای تراس ، به عنوان نرده 100٪ شیشه ایمن عمل می کند.

- آزادی و آسایش :

استفاده آسان از سیستم شیشه ای گیوتینی ، راحتی بالایی را در نزدیکی طبیعت ارائه می دهد.

شیشه گیوتینی دو جداره:

شیشه گیوتینی تک جداره :

مقاطع پروفیل آلومینیوم شیشه متحرک گیوتینی :