سازه های کششی

درواقع سازه های بادبانی یا کششی جزء اولین محصولات سایبان گستر داتیس می باشد.
نام سایبان بادبانی از بادبان قایق گرفته شده است . سایبان بادبانی ابزاری برای ایجاد سایه در فضای باز ، مبتنی بر فناوری اولیه بادبان کشتی است . آنها دقیقاً مانند بادبان کشتی به شکل مثلثی شکل هستند .
سایبان بادبانی یا سایبان کششی از غشای قابل انعطاف استفاده می کنند . این غشاها بین چندین نقطه لنگر کشیده شده است. در حالی که به طور کلی به طور ثابت نصب می شوند و غیر قابل حرکت به مکان دیگری هستند، آنها روش های مختلفی برای نصب دارند. سایبان های بادبانی از پارچه مخصوص پی وی سی ساخته شده اند. به دلیل چگونگی حفظ وزن خود در بین میله های فلزی ، سیم ، پیچ و مهره های سنگین یا حتی تیرهای چوبی ، از یک ساختار کششی قوی شکل گرفته اند . سایبان کششی به دلیل نصب آسان و صرفه جویی در فضا ، از محبوبیت بالایی برخوردار هستد.

پارکینگ متحرک

گاراژ اتومبیل تاشو یک گاراژ ویژه اتومبیل برای پارک کردن ماشین مورد علاقه شماست . همچنین به عنوان پارکینگ متحرک نیز شناخته می شود . اجزای اصلی گاراژ ماشین تاشو از لوله استیل با مقاومت بالا تشکیل شده است . پارچه ضد آب اروپایی با راندمان بالا، پایدار و قابل اعتماد است. گاراژ اتومبیل تاشو می تواند به طور موثری از اتومبیل شما در برابر نور خورشید ، باران ، گرد و غبار ، باد شدید محافظت کند . از آسیب دیدگی انسان (خراش) و سایر کارکردها جلوگیری کند . رنگ و اندازه گاراژ اتومبیل متحرک قابل تنظیم است که می تواند سفارشی شود تا در انواع مختلف اتومبیل در مکان های مختلف مانند آپارتمان متناسب باشد . ویلا ، پارکینگ ، کارخانه ، حیاط خود و سایر مکان های فضای باز.

امکانات:

پارچه های ضدآب با پوشش VPDF ساخت لوله فولادی برای حداکثر مقاومت.
تعمیر و نگهداری سریع و انعطاف پذیر راحت است.
از نظر زیبایی شناسی و مزایای استفاده در تاشو ، در صورت عدم استفاده از گاراژ ماشین تاشو می توانید برای صرفه جویی در فضای خود ، آنرا برداشته و تا کنید . پارکینگ متحرک از نور خورشید ، برف و یخ زدگی ، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ، ضد آب ، ضد باد ، ضد گرد و غبار ، محافظت از تگرگ و محافظت از تگرگ و جلوگیری از صدمه دیدن انسان (خراش) جلوگیری کنید . تمام درزها با نوار ضد آب مهر و موم شده اند تا از 100٪ ضد آب بودن اطمینان حاصل شود در 2 اندازه موجود می تواند برای اکثر انواع اتومبیل ها ، اندازه های سفارشی شما موجود باشد. دریچه های جانبی قابل تنفس اجازه می دهد تا جریان هوا طبیعی از هوای گرم موتور خارج شود . امکان چاپ آرم موجود است ، می تواند برای تبلیغات تجاری و تبلیغات عمومی خدمات استفاده شود .
 

سازه های کششی مکان تفریحی

سایبان بادبانی روشی ساده ، بی نظیر و مؤثر برای تقویت و ارتقاء فضای بیرونی است. به کمک طرح های هنری این سایبان های پارچه ای می توانیم سایه خورشید را دربرابر محافظت اشعه ماوراء بنفش را در زمین های بازی ، استخرهای شنا ، فضای داخلی حیاط خلوت ، پارکینگ های اتومبیل ، پیاده روها ، رستوران ها و سایر فضاهای فضای باز فراهم می کرد. اندازه بادبان از 4 متر مربع تا 12مترمربع در چهار قطعه است . در صورت درخواست اندازه های بزرگتر قابل طراحی و اجرا می باشد . ارتباط یک سری از پنل های بادبانی در یکسری به صورت یک ردیف به هم یکی دیگر از روشهای عالی برای پوشاندن مناطق بزرگ است.
سایه ارائه شده می تواند دمای هوای محیط را زیر بادبان به سمت 15 درجه سانتیگراد پایین بیاورد . همچنین ، از آنجا که جنس پارچه از نوعی است که قابل تنفس بوده و هوا را عبور می دهد، ، گرمای زیر آن را به دام نمی اندازد و به شما فضای اضافی بسیار مفیدی را جهت بهره وری از فضای بیرون ارائه می دهد. جنس پارچه های سایبان کششی از PVC ضد آب است که از باران محافظت میکند ، همچنین دارای پوشش UV بوده که از اشعه مضر خورشید محافظت می نماید.

کاتالوگ دیکسون:

gamme

کاتالوگ پارچه سازه کششی دیکسون